Contact


Navigatie adres

Voor navigatie vul onderstaande gegevens in: Kouwenaarsweg 40 8172 EC

Google Maps
Adres

v.v.KCVO
Sportpark De Egelbeek
Kouwenaarspad 42
8172 EA Vaassen
0578 57 28 75

Contactformulier

Bestuursleden

Functie Naam Email Tel.
Hoofdbestuur
Voorzitter Wilco Oortwijn voorzitter@kcvo.nl 0651837520
Secretaris Yvonne Streppel secretaris@kcvo.nl via contactformulier
Penningmeester Terence van Bussel penningmeester@kcvo.nl 0625295550
Technische voetbalzaken Marcel Leerkes tc@kcvo.nl 0578575443
Accommodatiebeheer Herman den Besten accommodatiebeheer@kcvo.nl 0623594214
Clubhuis beheer Albert Weultjes clubhuisbeheer@kcvo.nl 0578574165
Wedstrijdsecretaris Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Technische commissie voetbalzaken
Voorzitter Marcel Leerkes tc@kcvo.nl 0578575443
Coordinator Senioren en Selectie Henry Scheffel h.scheffel47@upcmail.nl 0627872634
Coordinator Senioren KCVO 3 t/m 7 Jos Berends j.berends@concept.nl 0578574129
Coordinator vrouwen Yvonne Streppel secretaris@kcvo.nl Via contactformulier
Coordinator Keepers Harrie Bronsink h.bronsink1@gmail.com 0578572766
Coordinator Junioren Jeroen Breden jeroen_breden@hotmail.com 0620123657
Coordinator JO19 Jan van Bussel jenavanbussel@gmail.com 0578574987
Coordinator JO17 Ron Oortwijn RonOortwijn@hotmail.com 0578575934
Coordinator JO15 Thijs Prins thijs_prins@hotmail.com 0619426837
Coordinator Pupillen Mart Wegerif martwegerif@hotmail.com 0610830405
Coordinator JO13 Brian van Mossel bvanmossel@hotmail.com 0655840394
Coordinator JO11 Hennie Niekamp h.niekamp@tele2.nl 0578575476
Coordinator JO9 en WC Kees Prins k.prins12@kpnplanet.nl 0578576266
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris KCVO 1 , 2 en Jeugd Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Wedstrijdsecretaris KCVO 3 t/m VR Jos Berends j.berends@concepts.nl 0578574129
Wedstrijdsecretaris Algemeen Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Zaalvoetbal
Coordinator Wout van de Waal w.vandewaal@chello.nl 05785749 41
Ledenadministratie
Leden administratie Jan Casteel jancasteel@xs4all.nl 0578573139
Contributiebeheer Alphons Betting Alphonsbetting@planet.nl 0578574890
Vertrouwenspersoon (sociale integriteit)
Vertrouwenspersoon Vertrouwenspersoon vcp@kcvo.nl
Activiteiten
Coordinator Gerard Holtman w.klein9@kpnplanet.nl 057857 3153
Sponsorcommissie
Voorzitter sponsorcommissie Wim Meuleman w.meuleman@hypotheekshop.nl 0654251657
Sponsor zaken Erik Spaargaren erik.spaargaren@upcmail.nl 0622749089
Sponsor zaken Wilco Bosgoed wilco.bosgoed@gmail.com 0610062665
Sponsor zaken Tobi Bosman tobibosman@hotmail.com 0653953951
Sponsor zaken Ron van 't Erve ron@vanterve.nu 0657552426
Sponsor zaken Toon Reusken info@reusken-vaassen.nl 0578571870
Balsponsors Alex van Zuuk alexvanzuuk@hotmail.com 0683161733
Sponsor zaken Joran Betting joranbetting@hotmail.com 0620262903
Sponsorzaken Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Vrienden van vv KCVO
Voorzitter Robert Dijkman racdijkman@hotmail.com 0578571416
Penningmeester Alphons Betting Alphonsbetting@planet.nl 0578574890
Algemene zaken Willie Ganzevles wjj.ganzevles@chello.nl 0578573650
Inkoop- en beheer tenueplan
Beheer tenueplan Henk uit den Bogaard huboga@hetnet.nl 0578574407
Sportfestijncommissie
Voorzitter Robert Dijkman racdijkman@hotmail.com 0578571416
Penningmeester Roy van Bussel
Ass. penningmeester / Organisator Eric uit den Bogaard eric_bogaard@hotmail.com 0578574407
Organisator Henry Casteel henry_casteel@hotmail.com 0578574715
Onderhoudscommissie
Coordinator Onderhoudscomissie Wim Schoorlemmer wschoorlemmer@hotmail.com 0578575450
KCVO Schoolvoetbal
Coordinatie Jan van Bussel jenavanbussel@gmail.com 0578574987
Toernooi secretariaat Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
ZwartWitNieuws
Redactie Redactie redactie@kcvo.nl
Website en internetredactie
Ontwerp en programmeur Ruben van Spanje ruben.vanspanje@hotmail.com 0651041820
Beheer Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979