Contact


Navigatie adres

Voor navigatie vul onderstaande gegevens in: Kouwenaarsweg 40 8172 EC

Google Maps
Adres

v.v.KCVO
Sportpark De Egelbeek
Kouwenaarspad 42
8172 EA Vaassen
0578 57 28 75

Postadres

v.v.KCVO
p/a Emsterweg 104
8171 PK Vaassen
secretaris@kcvo.nl

Contactformulier

Bestuursleden

Functie Naam Email Tel.
Hoofdbestuur
Voorzitter Wim Meuleman voorzitter@kcvo.nl 0654251657
Secretaris Yvonne Streppel secretaris@kcvo.nl 0621459883
Penningmeester Terence van Bussel penningmeester@kcvo.nl 0625295550
Technische voetbalzaken Marcel Leerkes tc@kcvo.nl 0578575443
Accommodatiebeheer Herman den Besten accommodatiebeheer@kcvo.nl 0623594214
Clubhuis beheer Albert Weultjes clubhuisbeheer@kcvo.nl 0578574165
Wedstrijdsecretaris Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Technische commissie voetbalzaken
Voorzitter Marcel Leerkes tc@kcvo.nl 0578575443
Coordinator Senioren en Selectie Henry Scheffel h.scheffel47@upcmail.nl 0627872634
Coordinator Junioren Jeroen Breden jeroen_breden@hotmail.com 0620123657
Coordinator Pupillen Frank Mentink franksmentink@live.nl 0613362634
Coordinator vrouwen Yvonne Streppel secretaris@kcvo.nl Via contactformulier
Coordinator keepers Harry Bronsink h.bronsink1@gmail.com 0638775689
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris veldvoetbal senioren en jeugd Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Zaalvoetbal
Coordinator Wout van de Waal w.vandewaal@chello.nl 05785749 41
Ledenadministratie
Leden administratie Jan Casteel jancasteel@xs4all.nl 0578573139
Contributiebeheer Alphons Betting Alphonsbetting@planet.nl 0578574890
Vertrouwenspersoon (sociale integriteit)
Vertrouwenspersoon Vertrouwenspersoon vcp@kcvo.nl
Activiteiten
Coordinator Gerard Holtman w.klein9@kpnplanet.nl 057857 3153
Sponsorcommissie
Voorzitter Wilco Bosgoed wilco.bosgoed@gmail.com 0610062665
Sponsor zaken Martijn Dijkman Dijkman_vssn@hotmail.com 0620293997
Sponsor zaken Erik Spaargaren erik.spaargaren@upcmail.nl 0622749089
Sponsor zaken Tobi Bosman tobibosman@hotmail.com 0653953951
Sponsor zaken Toon Reusken info@reusken-vaassen.nl 0578571870
Bal sponsoren Joran Betting joranbetting@hotmail.com 0620262903
Sponsor zaken Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
Vrienden van vv KCVO
Voorzitter Robert Dijkman racdijkman@hotmail.com 0578571416
Penningmeester Alphons Betting Alphonsbetting@planet.nl 0578574890
Algemene zaken Willie Ganzevles wjj.ganzevles@chello.nl 0578573650
Inkoop- en beheer tenueplan
Beheer tenueplan Henk uit den Bogaard huboga@hetnet.nl 0612557864
Sportfestijncommissie
Voorzitter Robert Dijkman racdijkman@hotmail.com 0578571416
Penningmeester Roy van Bussel
Ass. penningmeester / Organisator Eric uit den Bogaard eric_bogaard@hotmail.com 0613425829
Organisator Henry Casteel henry_casteel@hotmail.com 0578574715
Onderhoudscommissie
Coordinator Onderhoudscomissie Wim Schoorlemmer wschoorlemmer@hotmail.com 0578575450
KCVO Schoolvoetbal
Coordinatie Jan van Bussel jenavanbussel@gmail.com 0578574987
Toernooi secretariaat Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979
ZwartWitNieuws
Redactie Redactie redactie@kcvo.nl
Website en internetredactie
Ontwerp en programmeur Ruben van Spanje ruben.vanspanje@hotmail.com 0651041820
Beheer Laurens Betting wedstrijdsecretaris@kcvo.nl 0613925979